درباره ما

اصولا پوست آقایان نسبت به خانم ها از ضخامت بیشتری برخوردار است.(به طور متوسط 20% بیشتر نسبت به پوست خانم ها) ولی به علت قرارگیری و تاثیرپذیری بیشتر از شرایط محیط مستعد تر به ایجاد حساسیت می باشد.

آقایان دارای غدد سباسه کوچک تری نسبت به خانم ها هستند ولی پوست چرب تری دارند زیرا اثرات ضد آندروژنی با استروژن در بدن خانم ها ترشح غدد سباسه را تا حدودی کنترل می کند.

شروع بلوغ در واقع شروع تفاوت در اجزای ساختمان پوست آقایان و خانم ها می باشد. حضور پرنگ تر تستسترون در آقایان باعث افزایش قطر پوست، افزایش تراکم کلاژن و الاستین و افزایش رشد قطری موها بخصوص در نواحی صورت می گردد. در مقابل حضور استروژن با اثرات ضد آندروژنی باعث کنترل ترشح غدد سباسه می گردد.

از این رو استفاده از محصولات تخصصی برای آقایان به منظور کنترل عوامل اشاره شده پیشنهاد می گردد، تا آقایانی که به حفظ زیبایی طبیعی و سلامت خود اهمیت می دهند از ظاهری آراسته تر برخوردار گردند.
شرکت پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در تهیه و تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، نظر به نیاز بازار و استقبال چشمگیر آقایان در استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مو، پس از تحقیق و بررسی اقدام به تولید محصولات تخصصی پوست و مو ویژه آقایان در برند هیدرودرم آقایان نموده است.

برند هیدرودرم آقایان با 15 محصول تخصصی مراقبت از پوست و مو بر اساس آخرین استاندارهای جهانی طراحی، فرموله و تولید شده است. برند هیدرودرم در کارنامه خود تولید محصولات اختصاصی برای گروه های مختلف از جمله گروه محصولات هیدرودرم لیدی، گروه محصولات هیدرودرم بیبی را داشته است.

ارتباط با ما

تهران، بلوار نلسون ماندلا،
کوچه عاطفی شرقی، پلاک ۳۳

۲۲۰۵۶۸۴۱-۲(۲۱)۹۸+

با ما همراه باشید